Televizyon
05 Şub 2014 09:08 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:55

Eyyvah Eyvah 3 rekor kırdı!

31 Ocak’ta vizyona giren Eyyvah Eyvah 3 haftasonu 778,475 kişi tarafından izlenerek sezonun en yüksek açılışını yaptı.

Eyyvah Eyvah 3 rekor kırdı!
Hakan Algül’ün yönettiği, Demet Akbağ ve Ata Demirer’in başrollerini paylaştığı BKM film seyircisi tarafından beyazperdede büyük ilgi ile karşılandı.
29 Ocak’ta gerçekleşen İstanbul galasının ardından İzmir ve Çanakkale’yi ziyaret eden filmin oyuncuları 5 Şubat’ta Köln (Cinedom Sinemaları), 6 Şubat’ta da Amsterdam’da (Pathe Arena) sinemaseverler ile biraraya gelecek.


AYRI ŞEHİRLERDE AYRI HİKAYELERİ YAŞAYAN İNSANLARIN HİKAYESİ

Büyük aşkı Müjgan’a kavuşup evlenen Geyikli’li klarnetçimiz Hüseyin Badem için hayat zorlaşmıştır. Ailesine bakabilmek için her fırsatı değerlendirmekte, hatta geceleri yörenin izbe pavyonlarında bile klarnetini çalmaktadır. Can dostu, ablası Firuzan ise hayatına İstanbul’da devam etmektedir ve gün geçtikçe daha meşhur olmaktadır. Hüseyin için Firuzan artık televizyonda  seyredebildiği ve özlediği eski tatlı bir hatıradır sanki.  Ama ayrı şehirlerde ayrı hik?yeler yaşayan bu insanların ortak bir yönü vardır ki, kendileri bilmeselerde feleğin çemberinden geçmek üzerelerdir. Serinin bu 3. filmi işte bu feleğin çemberinden geçme hik?yesini anlatmaktadır. Hatta sadece Firuzan ve Hüseyin değil, tüm aile ve kahramanlarımız için kader oyunu sınavını verme zamanıdır. Ve artık Geyikli’de festival zamanıdır.