Esra Erol'da TikTok rezaleti: Dolandırdığı adamı 'Keriz-3' diye kaydetmiş!

ATV Esra Erol'da TikTok'ta dans ederek geçimini sağladığını ve eşinin de bu durumdan memnun olduğunu ifade eden Gülten Hanım'ın anlattıkları herkesi şoke etti.

Esra Erol'da TikTok rezaleti: Dolandırdığı adamı 'Keriz-3' diye kaydetmiş! - Sayfa 1

ATV Esra Erol'da TikTok'ta dans ederek geçimini sağladığını ve eşinin de bu durumdan memnun olduğunu ifade eden Gülten Hanım, Ramazan Çakmak isimli şahsın maddi manevi hayatını karattığını ve telefona kendisini 'Keriz-3' diye anlattığını anlatınca herkesin ağzı açık kaldı.

114
Esra Erol'da TikTok rezaleti: Dolandırdığı adamı 'Keriz-3' diye kaydetmiş! - Sayfa 2

ATV'de gündüz kuşağında yayınlanan Esra Erol'un programına çıkan evli ve 2 çocuk annesi Gülten Hanım, TikTok uygulaması üzerinden insanları dolandırdığını hatta oradan tanıştığı Ramazan isimli kişinin 3 araba parasını yiyerek hayatını kararttığını itiraf etti, hem sunucu Esra Erol'un hem de tüm stüdyonun ağzı açık kaldı. Sevgilisi Ramazan ve eşini istemediğini söyleyen Gülten Hanım, "Bana sahip çıkın" diyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

214
Esra Erol'da TikTok rezaleti: Dolandırdığı adamı 'Keriz-3' diye kaydetmiş! - Sayfa 3

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında ilginç bir olay yaşandı. Canlı yayına çıkan Gülten Hanım, kendisiyle ilgili peş peşe itiraflarda bulundu.

314
Esra Erol'da TikTok rezaleti: Dolandırdığı adamı 'Keriz-3' diye kaydetmiş! - Sayfa 4

'Çok pişmanım!'

TikTok üzerinden yayınladığı dans videolarıyla insanların parasını aldığını söyleyen Gülten Hanım, çok pişman olduğunu belirtti.

414