Magazin
25 Şub 2013 11:07 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:02

ESRA CEYHAN O DİZİNİN PARASINI BEĞENMEDİ!

Esra Ceyhan'ın "Çocuklar Duymasın aile yapımıza uygun değildi. Ben de Pınar'ın rolünü kabul etmedim" sözlerine cevap geldi.

Yapımcı Birol Güven “O günlerde diziyi mütevazı bir bütçeyle yapıyorduk” dedi.

Esra Ceyhan’ın ’Çocuklar Duymasın aile yapımıza uygun olmadığı için Pınar’ın rolünü kabul etmedim’ sözlerine cevap geldi. Yapımcı birol Güven "O zaman ki şartlarımızla diziyi mütevazı bir bütçe ile yapıyorduk. Kendisi istemedi" dedi.

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın başrolünü paylaştığı Çocuklar Duymasın adlı dizisinin yapımcısı Birol Güven, Esra Ceyhan’a sert çıktı. Ünlü yapımcı, Ceyhan’ın "Çocuklar Duymasın’daki Pınar Altuğ’un rolü ilk bana geldi. Ama ben aile yapımıza uygun olmadığı için rolü kabul etmedim" sözlerine cevap verdi.

HERKES AZ ÜCRET ALMIŞTI

Güven, "Doğru o dönem ilk teklifi kendisine yaptık. O bence projeyi tam anlayamamış. Benim hatırladığım kendisinin bütçeyle ilgili bir sorunu vardı. Çünkü bizler o zaman ki şartlarıyla mütevazı bir bütçe ile diziyi yapacaktık. O dönemde herkes az para almıştı" dedi. Çocuklar Duymasın dizisinin bu kadar tutacağına kendisinin de tahmin etmediğini itiraf eden Güven, "Bizde işe küçük bir iş olarak başladık. Böyle olacağını bilmiyorduk. Kalbimizden gelen bir şeyi yaptık. Dizi kartopu gibi büyüyüp çığ oldu. Hedefimiz çığ değil, kartopuydu."dedi.

Pınar çok iyi oynadı

Yapımcı Birol Güven, Çocuklar Duymasın’da Pınar Altuğ’un çok iyi rol yaptığını öyledi. Güven "Pınar o rolü çok mükemmel oynadı. Ona da çok yakıştı" dedi.

Okan Işık / Bugün

Bugün’deki o haberi okumak için tıklayın!..