Magazin
01 Kas 2021 14:13 Son Güncelleme: 01 Kas 2021 14:16

Esra Bilgiç'ten 'sette kriz çıkarttı' iddialarına yanıt!

Pakistan'daki bir markanın reklam yüzü olan oyuncu Esra Bilgiç'in çekimlerde istediği marka vitamin takviyesi alınmadığı için kriz çıkardığı ileri sürüldü. Bütün çalışanları saatlerce soğukta beklettiği söylenen oyuncu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hakkında iddialara yanıt verdi.

'Ramo' dizisindeki rolüyle yıldızı parlayan ve şimdilerde 'Kanunsuz Topraklar' dizisinde başrol oynayan Esra Bilgiç'in beş gün süren reklam çekiminde kaprisleriyle ekibe zor anlar yaşattığı iddia edildi. Hakkındaki iddialarla kısa sürede gündem olan oyuncu, sessizliğini bozdu.

İddiaya göre; Esra Bilgiç, Pakistan'daki bir markanın reklam yüzü oldu. Çekimleri 5 gün boyunca İstanbul'da gerçekleştirilen reklamlarda güzel oyuncunun kaprisleriyle herkesi bunalttı. Çekimlerin son gününde vitamin takviyesi isteyen oyuncu, karavanına bırakılan vitaminlerin istediği marka olmadığını görünce isyan çıkardığı "Vitamin gelmeden sete çıkmam" resti çektiği de ileri sürüldü.

"ÇAMUR AT İZİ KALSIN"
Set çalışanlarını saatlerce soğukta beklettiği konuşulan Esra Bilgiç'ten hakkındaki iddialara cevap gecikmedi. Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu "Çamur at izi kalsın. Çok ayıp. Bu yapılan haksızlık. Rica ederim çıkan haberlere itibar etmeyin" dedi.