Televizyon
27 Nis 2017 09:55 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:38

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Zara rüzgarı! Twitter'da TT oldu!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi.

Atv'de yayınlanan ve senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, baş rollerini Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Özsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Aplaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Meryem Uzerli (Suzan Suzi), Kenan Çoban (Fahri), Turgay Tanülkü (Şahin Ağa) ve Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan) gibi bir çok önemi ismin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi'ne bu haftadan itibaren Can Gürzap ve şarkıcı Zara'da dahil oldu. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25 Nisan 2017 Salı akşamı yayınlanan 66. son bölümünde Tipi aşkını buldu. Tipi'nin sevgilisi olarak dizide boy gösteren Gönül, ünlü türkücü Zara oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü izleyiciyi ekran başına kilitlerken Rüstem de ortaya çıktı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavrı son bulmaz.

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'ın bu haftaki magazinsel kısmı ise Zara oldu. Asıl ismi Murat olan Tipi sonunda Gönül Dağı'nı yıkan Gönül'ü bulur. Diziye Gönül karakteriyle dahil olan ise ünlü türkücü Zara'ydı.

Zara Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisine de Gönül Dağı türküsünü seslendirerek girdi. Üzerindeki pardesüyü çıkarmaması ile bilinen Tipi onu görünce ilk kez üstünü çıkardı.

Duygu yüklü sahnenin yer aldığı dizi, reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olurken Twitter’da TT listesine girdi. Zara seslendirdiği türkünün yanı sıra oyunculuk performansıyla da izleyenlerden tam not aldı.