Televizyon
24 Mar 2021 09:10 Son Güncelleme: 24 Mar 2021 09:28

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok ayrılık! Oktay Kaynarca'dan veda paylaşımı!

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 187. son bölümünde şoke eden bir ayrılık yaşandı. EDHO son bölüm final sahnesinde Ceylan, Hızır'ın gözleri önünde vurularak öldü. Hızır, sevdiği kadının ölümüyle yıkıldı.

Google Haberlere Abone ol

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 23 Mart Salı akşamı 187. yeni bölümüyle ekrana geldi. EDHO'da uzun zamandır Ceylan karakterini canlandıran ünlü oyuncu Sanem Çelik, son bölümle birlikte diziye veda etti.

CEYLAN HIZIR'IN GÖZLERİ ÖNÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ
EDHO'da Ceylan büyük bir komplonun kurbanı oldu. Ceylan kaçırılarak rehin alındı. Final sahnesinde ise toplantıdan çıkan Hızır, karşısında bir minibüsten indirilen ve elleri bağlı olan Ceylan'ı gördü.

Ceylan araçtan indirildiği sırada, minibüsteki kişiler tarafından sırtından vuruldu. Hızır ise gözleri önünde vurulan Ceylan'ın şokunu yaşadı. Ceylan, Hızır'ın kucağında hayata gözlerini yumdu. Ceylan'ı canlandıran ünlü oyuncu Sanem Çelik de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı.

OKTAY KAYNARCA'DAN SANEM ÇELİK PAYLAŞIMI
EDHO'nın Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca son bölümün ardından Instagram hesabından Sanem Çelik ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Kaynarca paylaşımında "Güzel kadın güzel kal" notunu yazdı.

"BİR CEYLAN GEÇTİ İYİ Kİ"
Sanem Çelik ise Instagram'dan diziye veda paylaşımı yaptı. Dizinin ilk sezonlarındaki görüntülerini paylaşan ünlü oyuncu ,"Bir Ceylan geçti iyi ki!" notuyla EDHO'ya veda etti.