Diziler
03 Şub 2020 09:07 Son Güncelleme: 03 Şub 2020 16:53

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'a büyük tuzak!

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 155. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. EDHO'nun yeni bölümünde, Feyyaz Hızır'a karşı kurulan ittifakta yer almaya başlıyor.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen ve Ozan Akbaba'nın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 4 Şubat Salı ekrana gelecek olan 155. yeni bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Hızır'ı yok etmek için yeni plan yapan Feyyaz'ın "Hızır ölmeden kendimi açığa çıkarmamaya kararlıyım" sözleri dikkat çekiyor. Düşmanları artan Hızır ise hiç beklemediği bir tuzağın içine düşüyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
EDHO son bölümde Meryem'in ölüm haberinin ardından tüm aile sarsıldı. Bir sevdiğinin daha ardında kalan Hızır, yas tuttuğu bir aylık dönemde hem ailesinden hem de işinden çok uzaklaştı.

Onu tekrar ayağa kaldıran kişi ise yine Hayriye Ana oldu. Meryem'in cenazesinin ardından ise Hızır'ın karşısına çıkan Tufan, artık yasın bittiğini söyleyerek savaş ilan etti.

 Hızır'ın yokluğunda masanın ticaretini yürüten İlyas ve Alparslan çok büyük bir anlaşmanın eşiğine kadar gelir. İran derin devletinin yolunu açtığı, Amerika karşıtı bir ekibin, silah ve mühimmat ihtiyacını karşılamak için masaya sunduğu bu anlaşma teklifi, dengeleri değiştirebilecek güçtedir. ‘Düşmanımın düşmanı dostumdur' mantığındaki masa üyelerinin sıcak baktığı teklif, karlı olduğu ölçüde riskli olduğundan Hızır'ın tekrar işlerin başına geçmesi gerekecektir. Altan ise gücünü kaybetmeye başladığını düşündüğü Hızır'a karşı elini güçlendirebilmek adına Tufan'ı "büyük patron" yapma çabalarına başlamıştır. Bu aşamada Çakırbeylilerin yapılan büyük teklife yanaşmaması en çok Tufan'ın işine yarayacaktır.

Bunun farkında olan İlyas ve Boran, yeni ortaklarla vakit kaybetmeden el sıkışmak istediğinden attıkları aceleci adımlarla silahların patlamasına yol açarlar. Kopacak büyük fırtınayı sükunetle bekleyen Hızır'ın asıl planı ise Ceylan'ın gelişiyle ortaya çıkacaktır.