Magazin
04 Ara 2016 10:30 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:13

Eski THY hostesi tacizlere isyan etti: 'Herkes bilsin, başka kadınlar...'

İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medyada taciz edildiğini belirten Zuhal Şengül kendisine atılan mesajları sosyal medyada ifşa etmeye başladı.

Eski THY hostesi tacizlere isyan etti: 'Herkes bilsin, başka kadınlar...'
İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medyada taciz edildiğini belirten Şengül: Evli ve çocuklu bir kadına neden mesaj atarsınız? diyerek isyan etti. Zuhal Şengül kendisine atılan mesajları sosyal medyada ifşa etmeye başladı.

TACİZCİLERİ İFŞA ETMEYE BAŞLADI

Türk Hava Yolları'nın (THY) "performans düşüklüğü" iddiasıyla işten çıkardığı, açtığı işe dönüş davasını kazanan hostes Zuhal Şengül, şimdilerde New York'ta modellik yapıyor. İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medya üzerinden mesajlarla taciz edildiğini söyleyen Şengül, tacizcilerini afişe etmeye başladı.

"BU İNSANLAR TANINSIN, BAŞKA KADINLARI RAHATSIZ ETMESİNLER"

Mesajları kullanıcı adlarıyla yayınlamaya başlayan Şengül, "Teşhir etmemin sebebi gizli gizli kadınları taciz eden bu insanlar tanınsın, çevreleri tarafından bilinsin ve başka kadınları rahatsız edemesinler" dedi.

"EVLİ ÇOCUKLU BİR KADINA NEDEN MESAJ ATARSINIZ?"

Şengül şunları dedi:

"Evli ve çocuklu bir kadına neden mesaj atarsınız? Bir kadının sosyal medya hesabı olması ona mesaj atabileceğiniz anlamına gelmiyor. Artık insanları rahatsız etmekten vazgeçin."