Magazin
04 Haz 2021 12:06 Son Güncelleme: 04 Haz 2021 16:46

İbrahim Erkal’ın eşi film için kolları sıvadı!

Filiz Erkal, 2017 yılında hayatını kaybeden merhum eşi İbrahim Erkal’la ilgili müjdeyi verdi.

Beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal, kızı Dilara Hatice, kız kardeşi ve yeğenleriyle birlikte önceki gün bir AVM’de objektiflere takıldı.

Snob Magazin’de yer alan habere göre Filiz Erkal, 2017 yılında hayatını kaybeden eşi İbrahim Erkal’ın hayatının film olacağını açıkladı.

 Eşi açıkladı: Hayatı film oluyor! İbrahim Erkal’ı kim canlandıracak?

İBRAHİM ERKAL’I KİM OYNAYACAK?

Yapım şirketiyle görüşmelerinin sürdüğünü anlatan Erkal, “Şu anda sinema filmi için görüşüyoruz. Pandemi nedeniyle beklemiştik. İbrahim'i hangi oyuncunun oynayacağını yapım şirketi belirleyecek. Görüşmeler tamamlandıktan sonra eylül ayı gibi çekimlere başlayacak” şeklinde konuştu.

 Eşi açıkladı: Hayatı film oluyor! İbrahim Erkal’ı kim canlandıracak?

“ALBÜM GELİYOR”

Sevenlerine bir müjde daha veren Erkal, merhum eşinin 30 şarkısından oluşan albümü için çalışmaların devam ettiğini de duyurdu: “30 şarkıdan oluşan albüm geliyor. Bu albümde birçok isim olacak. Uzun zamandan beri üzerinden çalışıyorduk ama pandemi nedeniyle beklemek zorunda kaldık. Yakın zamanda hayata geçecek. İsmi şimdilik sürpriz olsun. Tabii ki Sıla, Demet Akalın, Yıldız Tilbe gibi pek çok usta isimler de olacak. Ay sonunda start vereceğiz inşallah.”

UZUN SÜRE YOĞUN BAKIMDA KALMIŞTI

Evinin otoparkında tansiyonunun düşmesi sonucu dengesini kaybedip kafasını yere vurarak beyin kanaması geçiren ve uzun süre yoğun bakımda kalan İbrahim Erkal 11 Mayıs 2017'de hayatını kaybetmişti.