Spor
11 Tem 2023 22:01 Son Güncelleme: 12 Tem 2023 00:39

Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e zehir zemberek sözler: "Lan Şenol Güneş, adam değilsin"

Eski hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu, Şenol Güneş'in Hatayspor'un antrenmanlarını Riva'da yapmasıyla ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.

Erman Toroğlu, Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş için "Lan Şenol Güneş. Orada neler oldu biliyor musun? Ayıptır ya... Ulan adam değilsiniz ya... Hadi mahkemeye ver beni. Adam değilsin lan!" ifadelerini kullandı. Bu sözler siyah beyazlı camiayı ayağa kaldırdı.

Yorumcu Erman Toroğlu, Skysport adlı Youtube kanalında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş için "haddini aşan" ifadeler kullandı.

Şenol Güneş'in deprem sonrası TFF'nin aldığı kararı eleştirdiği sözlerle ilgili konuşan Toroğlu şunları söyledi:

"Allah muhafaza çocuklardan biri olsa aynı cümleyi söyler miydin? Lan Şenol Güneş. Orada neler oldu biliyor musun? Ayıptır ya... Ulan adam değilsiniz ya... Hadi mahkemeye ver beni. Adam değilsin lan!"

ÇARŞI'DAN YANIT GECİKMEDİ

Erman Toroğlu'nun sözlerine ÇARŞI grubundan yanıt gecikmedi. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Daha evvel televizyonlarda futbolcuların özel yaşamına, aile hayatına dil uzatmaktan açık açık küfürlü konuşmalara kadar onlarca skandala imza atan Erman Toroğlu kişisinin hocamız Şenol Güneş için söylediklerini kendisine iade ediyoruz. Erman Toroğlu ahlakı tanımlamaya çok uzak bir yerlerdedir.

Şenol Hoca adamdır, Şenol Hoca eğitimcidir. Şenol Hoca hayatını; insanlar Erman gibi olmasın diye; eğitime, sevgiye, güzelliğe vakfetmiştir.

Ermanlarla mücadelemiz ömrümüz oldukça devam edecek, Ermanlar da bir gün mutlaka haddini bilecektir."

ŞENOL GÜNEŞ NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, geçen günlerde yaptığı açıklamada Hatayspor ile ilgili, "Bu takımlar şimdi Riva’da çalışacaklarmış. Geçen sene neden yoktular o zaman. Yine aynı sahalarda idmanlarını yapamazlar mıydı?" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklama büyük tepki çekmişti.