Magazin
13 Haz 2021 08:38 Son Güncelleme: 13 Haz 2021 09:44

Erkan Petekkaya’nın paylaşımıyla ilgili gerçek ortaya çıktı! ‘Alkollüydü’ iddiaları yanıt buldu

Sinan Akçıl, sosyal medyada paylaşıp sildiği mesajla gündem olan oyuncu Erkan Petekkaya ile yaptığı telefon görüşmesini anlattı.

Kırmızı Oda dizisinin oyuncularından Erkan Petekkaya'nın, tepkiler üzerine kaldırdığı ancak kısa sürede sosyal medyada gündem olan paylaşımıyla ilgili gerçek ortaya çıktı.

tv100'e konuşan Sinan Akçıl, geçtiğimiz hafta İrem Derici’yle birlikte "En İyi Düet" ödülünü aldığı bir törende, Kerimcan Durmaz’a ödül verilmesini ağır sözlerle eleştiren oyuncu Erkan Petekkaya’yla arasındaki sohbeti aktardı.

 

“5-6 DAKİKA SONRA ARADIM”

Akçıl, "Paylaşımı gördüm, 5-6 dakika sonra onu aradım. Kaldırmasını rica ettim. 'Senin için kaldırıyorum' dedi, sağ olsun... Bu kadar büyük bir oyuncunun zarar görmesini istemedim" ifadelerini kullandı.

"Üslubunun yanlış olduğunu kendisi de kabul etti zaten, düzeltti” diyen Sinan Akçıl, devamında şöyle konuştu: “Paylaşımı görünce 'Erkan abi hatırım varsa, bence gerek yok' dedim.”

 

“ALKOLLÜ DEĞİLDİ”

"Erkan Petekkaya paylaşımı yaparken alkollüydü" iddiası hakkında ünlü popçu, "Hayır, normaldi. Çok sinirlenmişti... Kendi görüşü, saygı duymak lazım. Ödül töreni yapıldı, müzik konuşulsun isterdik. Bence üzeri kapanacaktır... Aktörlüğüyle bu konuşmaları yenecektir" yanıtını verdi.

Kerimcan Durmaz’ın müzik yapmasını da değerlendiren popçu, "Herkes kendi şansını müzikte veya istediği sektörde deneyebilir. Karşılığı varsa alırlar, karşılığı yoksa bırakırlar" şeklinde konuştu.

 

“ÖZÜR DİLİYORUM” DEMİŞTİ

Erkan Petekkaya, uçak tuvaletinde çektiği uygunsuz görüntüler nedeniyle tepkilerin odağında yer alan Kerimcan Durmaz’ın yaptıklarının yok sayıldığı iddiasıyla sert ifadeler kullanmıştı.

Ünlü oyuncu, "Sözlerimin arkasındayım ama üslubum yanlış olmuş… O yüzden töreni yayınlayan Acun Ilıcalı’dan değil, Türk halkından özür diliyorum” demişti.