Magazin
30 Mar 2020 09:53 Son Güncelleme: 30 Mar 2020 11:22

Erkan Petekkaya'dan tepki çeken video için açıklama: Tuzu kuru oyuncular...

Oyuncu Erkan Petekkaya sözleri kendisine ait olan 'oy korona' adlı şarkısını set arkadaşlarıyla birlikte seslendirmişti.

Google Haberlere Abone ol

Erkan Petekkaya’nın koronavirüs videosuna meslektaşlarından tepki yağdı. Erkan Petekkaya’nın “evden çıkma Türkiye” temalı set çalışanları ile birlikte söylediği şarkı ve görüntülerde birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığı gerçeği izleyenleri şoke etmişti. Ünlü oyuncu gelen eleştirilere sert yanıt verdi. Petekkaya tepki çeken videosunu "Bir daha inadına" notuyla 2. defa paylaştı.

"TUZU KURU OYUNCULAR BİR DE İŞÇİYE SOR"
Erkan Petekkaya açıklamasında şunları söyledi:
"Tuzu kurular siz sanıyor musunuz herkesin evinde Netfilix , ondan bağımsız Digiturkportal var. Onlar ne izleyecek? Sokağa çıkma yasağı ilan edilmedikçe birileri çalışacak. Topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. Yalan söylemeyecek. İşçi aidatlarını bir takım masalarda yiyen sendikacılar, tuzu kuru oyuncular, bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi. Herkes evinde ve bize ihtiyaçları var. Haydi kalın sağlıcakla. Sevene sevmeyene iyi seyirler. Bilim Kurulu söylesin son sözü siz değil. (Onların da hesabını tarih soracak). Soruna dikkat böyle çekilir. Kendine iyi bak, tek çözüm bu. Artık herkes başkası için kendisine bakmayı öğrenecek. Allah'ın sopası var. "

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tuzu kurular siz sanıyormusunuz herkesin evinde c ı ı destekli netfilix . .ondan bagımsız dijitürk portal var onlar ne izleyecek . Sokaga çıkma yasagı ilan edilmedikçe birileri çalışacak .topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz .herkes kendi kapısının önünü süpürecek . Yalan söylemeyecek . İşçi aidatlarını birtakım masalarda yiyen sendikacılar tuzu kuru oyuncular . Bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi . #birdeişçiyesor herkes evinde ve bize ihtiyaçları var .ama bu gün .haydi kalın saglıcakla .sevene sevmeyene iyi seyirler . Bilim kurulu söylesin son sözü siz degil .(onlarında hesabını tarih soracak ). soruna dikkat böyle çekilir . #kendineiyibak tek çözüm bu .artık herkes başkası için kendisine bakmayı ögrenecek . Allahın sopası var.neyse haydi iyi seyirler.

Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

O VİDEOYU TEKRAR PAYLAŞTI
Erkan Petekkaya açıklamasının ardından ise Gel Dese Aşk setinde çekilen ve 'Oy korona' şarkısını söylediği videoyu Instagram hesabından "Bir daha inadına" notuyla yeniden paylaştı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()