Gündem
15 Haz 2020 13:17 Son Güncelleme: 15 Haz 2020 15:29

Enver Aysever’den Ahmet Hakan’a şok sözler: Yavşak, sonucu biliyor çünkü

Gazeteci Enver Aysever, Başak Demirtaş’a yönelik çirkin ifadeler kullanan zanlı için “Hangi partiye mensup olduğunu zerre kadar merak etmiyorum” diyen Ahmet Hakan’a ‘yavşak’ dedi.

Enver Aysever’den Ahmet Hakan’a şok sözler: Yavşak, sonucu biliyor çünkü

Gazeteci Enver Aysever, tutuklu eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş’a yönelik cinsiyetçi ifade kullanan zanlı için “Hangi partiye mensup olduğunu zerre kadar merak etmiyorum” diyen Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a "Yavşak, sonucu biliyor çünkü" dedi. 

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a yönelik cinsiyetçi paylaşımla ilgili “Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a şerefsizce küfür eden şahsın hangi partiye mensup olduğunu zerre kadar merak etmiyorum. Şerefsizin partisi olmaz çünkü. Ben şuna bakarım: Devlet, böyle bir şahıs karşısında nasıl tutum alıyor? Bakılması gereken tek yön burasıdır” görüşünü savundu.

Gazeteci Enver Aysever ise Hakan’ın “Hangi partiye mensup olduğunu zerre kadar merak etmiyorum” sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi. Aysever, “Yavşak, sonucu biliyor çünkü” ifadesini kullandı.