Gündem
23 Ağu 2019 11:30 Son Güncelleme: 23 Ağu 2019 12:38

Emine Bulut'un feryadı Türkiye'yi salladı!

Sosyal medya fenomenleri ve şarkıcı Haluk Levent, geçtiğimiz gün eski eşi tarafından çocuğunun yanında boğazından bıçaklanan Emine Bulut'un ölümüyle ilgili sessiz kalmayarak sosyal medya hesaplarından isyan etti.

Emine Bulut'un feryadı Türkiye'yi salladı!

Emine Bulut, Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızlarının gözü önünde bıçaklandı. Kameralara yansıyan cinayet sırasında Emine Bulut’un bıçaklanmasının hemen ardından sarf ettiği “Ölmek istemiyorum” sözü ise yürekleri dağladı.

18 Ağustos'ta Menderec Caddesi'nde bir restaurantta eski eşi Fedai Baran ile bir araya gelen Emine Bulut'un yanında 10 yaşındaki kızı da vardı. Eski eşler arasında tartışma çıktı, Fedai Baran eski eşini gözü dönmüş bir şekilde defalarca bıçakladı. Kızının gözü önünde kanlar içinde kalan Emine Bulut'un "ölmek istemiyorum" feryadı yürekleri dağladı, talihsiz kız da "anne ne olur" ölme diyerek herkesi ağlattı.

İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

SOSYAL MEDYADAN EMİNE BULUT CİNAYETİNE TEPKİLER

Yaşanan acı olay sonrası Emine Bulut ismi ise Twitter'da TT oldu.

İMAMOĞLU: ŞİDDETLE MÜCADELEDE KADIN VE ÇOCUKLARIN YANINDAYIZ

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, olayla ilgili yaptığı Twitter açıklamasında şunları söyledi: 

FENERBAHÇE: KADIN CİNAYETLERİ SON BULSUN

SANATÇILARDAN DA TEPKİ VAR