Politika
04 Oca 2022 07:29 Son Güncelleme: 04 Oca 2022 07:29

Elif Eda Güneş, CHP’ye katıldığını duyurdu!

Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına proje göndermesiyle yankı uyandıran 20 yaşındaki Elif Eda Güneş, CHP’ye katıldığını açıkladı.

Yozgat’ta doğan ve Mars’a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına proje göndermesiyle, köy okullarına ‘Kelebek Etkisi’ adında proje hazırlamasıyla adından söz ettiren 20 yaşındaki Elif Eda Güneş, bir sosyal medya paylaşımında bulunarak CHP’ye katıldığını duyurdu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine rozet taktığı fotoğrafı paylaşan Güneş, “Sizlere paylaşmaktan gurur duyduğum bir haber vermek istiyorum” diyerek yazılı açıklamada bulundu.

GENÇLERE SESLENDİ: ÜLKEMİZ KRİTİK BİR SÜREÇTE

Elif Eda Güneş, CHP’ye katılımını şu ifadelerle duyurdu:

Ülkemizin içinden geçtiği süreç oldukça kritik ve tarihi bir öneme sahip. Bu dönemde; her genç arkadaşımızın, elini taşın altına koyup ülkemizin geleceği hakkında söz söyleme hakkının ve sorumluluğunun olduğunu düşünüyorum.

“KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE YÜRÜMEYE KARAR VERMİŞ BULUNMAKTAYIM”

Gelinen bu noktada, bir genç olarak aldığım kararı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugünden itibaren; gençlere verdiği değeri ve desteği yakından görme imkanına sahip olduğum Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürümeye karar vermiş bulunmaktayım.

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Bir açıklamada daha bulunan Elif Eda Güneş, “O kadar heyecanlıyım ve umutluyum ki gelecek adına.. Şehir şehir, ülke ülke dolaşıp çocuklara umut aşılamaya ve kendimi her gün geliştirmeye devam edeceğim. Her şey çok güzel olacak” dedi.