Televizyon
12 Oca 2018 14:01 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:56

Elçin Sangu’nun ‘Yaşamayanlar’daki vampir dostu belli oldu

Güzel oyuncu Elçin Sangu'nun, Blutv'nin "Yaşamayanlar" projesindeki erkek başrol arkadaşı belirlendi.

Elçin Sangu’nun ‘Yaşamayanlar’daki vampir dostu belli oldu
Kanal D'nin yüzü Elçin Sangu'nun Blu TV'de yayınlanacak olan ve vampir hikayesini anlatan 'Yaşamayanlar' dizisindeki partneri belli oldu.

Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı, Alphan Eşeli'nin yönetmen ve yapımcılığını üstlendiği dizide Sangu'ya Birkan Sokullu eşlik edecek.

Aslı Enver ile 3 yıl süren bir evlilikten sonra boşanan Birkan Sokullu şimdilerde Berrak Tüzünataç'la birlikte.BİRKAN SOKULLU KİMDİR?

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yaptı.

Oyuncu Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersler aldı. "Küçük Kadınlar" dizisinde Ayaz karakteri ile dikkat çekti. 2010 yılında Tims production ile anlaştı. "Küçük Sırlar" dizisinde "Demir" rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu.

2012 yılında “Uçurum” dizisinde hırslı bir gazeteciyi canlandırdı. 2013 sezonunda ise Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandırdı, ancak dizi uzun ömürlü olamadı.

2014 yılının Şubat ayında ekranlarda olacak olan “Kurt Seyt & Shura” adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldı.

Birkan Sokullu, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Aslı Enver ile evlendi. 26 Ağustos 2015 tarihinde boşandıklarını duyurdular. Şimdilerde Berrak Tüzünataç ile birlikte.

2016 yılında Kanal D’de yayınlanan ve senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı ve başrollerinde Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Burcu Biricik, Ecem Özkaya, Seray Gözler Yeniay, Ahmet Mümtaz Taylan’ın oynadığı “Hayat Şarkısı” adlı dizinin müziklerini Mithat Can Özer, Çağlar Haznedaroğlu ve Uğur Akyürek yaptı.