Televizyon
01 Kas 2021 18:27 Son Güncelleme: 01 Kas 2021 22:42

Ece Üner ile Susma’da reyting krizi! Yollar ayrıldı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma programının reytinglerde beklenen başarıyı gösterememesi kriz çıkardı.

Deneyimli sunucu Ece Üner'in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma programında işler yolunda gitmiyor.

Haber İskelesi’nde yer alan habere göre; Show TV Ana Haber sunuculuğunu bıraktıktan sonra yeni programında birçok krizi yaşayan deneyimli sunucu reytinglerde beklenen başarıyı bir türlü yakalayamadı. Kanal D yönetimi de radikal bir karar alarak faturayı programın yapımcısı Bloom Medya’ya kesti.

 Yapmış olduğu haber sunuculuğu ve tecrübesi ile birçok defa ‘En iyi Haber Sunucusu’ ödülü alan Ece Üner‘in Kanal D ekranlarındaki başarısızlığının yapımcısı Bloom Medya bünyesinde oluşturulan ekipten kaynaklandığı iddia ediliyordu. Bu iddialar karşısında Kanal D yönetimi de, Ece Üner ile Susma’nın yapımcısı Bloom Medya ile yolları ayırarak programı PH Yapım'a verdi.

 Ece Üner ile Susma bundan böyle PH Yapım bünyesinde yayın hayatına devam edecek. PH Yapım aynı zamanda, Kanal D'de yayınlanan Hakan Ural ile Nur Tuğba Algül Namlı’nın sunduğu ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının da yapımcısı.

 Show TV‘de uzun yıllar oturduğu ana haber koltuğunu bırakarak gündüz kuşağı sunuculuğuna soyunan başarılı spiker Ece Üner‘in yeni yapım firması ile başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.