Magazin
24 Mar 2015 15:10 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:08

Ece Erken ticarete atıldı!

3 hafta sonra anne olacak ünlü sunucu Ece Erken iş hayatına atıldı.

Temalı alışveriş sitesi Geliyore’ye ortak olan Ece Erken şirket ortağı Demir Dillice ile önceki gün Kuruçeşme Huqqa’da basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Ece Erken bugüne kadar basın mensuplarının karşısına hep başka firmaların lansmanlarında çıktığını söyleyerek “ bu benim lansmanım artık karşınıza iş kadını olarak çıkıyorum” dedi. 3 hafta sonra doğum yapacak olmasından dolayı alışverişe çok zor şartlarda çıktığını söyleyen Erken “ bende artık alışverişi internetten yapıyorum. Geliyore sitesi içinde kendi adımı ortaya koyuyorum. Güvenilir ve herşeyi bulabileceğiniz bir site Geliyore” dedi.

Diğer alışveriş sitelerinden farklarının sürekli interaktif olduklarını söyleyen Ece Erken “ temalı bir site bu herşey ayrı gruplar altında sıralandı. Diğer sanatçı arkadaşlarım inşaata yapımcılığa el atarken ben 3 hafta sonra doğacak olan oğlum Eymen’in şansına gelişen internete yatırım yaptım. Ben geçtiğimiz aylarda internetten kırmızı elbise siparişi verdim ama bana pembe istemediğim bir elbise geldi bizim sitemizde bu olmayacak tamamen güvenli bir site” diye konuştu. Siteden ilk alışverişi eşinin yaptığını söyleyen Erken “ benim cimri kocam bana hediye almak yerine 15 liraya anahtarlık almış” dedi.

Kadınlar içinde sadece Geliyore’de satılacak olan bir ürün hazırladığını söyleyen erken “ bende çatlak yok bu yaz kötü bir şey çekemeceksiniz ama vücudunda çatlaklar olan kadınlar içinde bir krem hazırlıyorum ve sadece Geliyore’de satılacak. Ayrıca Eymen doğduktan sonra günde 10 tane çocuk bezi harcanıyomuş sitenin işlerinin iyi gitmesi gerekiyo yoksa aile bütçesi zarara uğrayacak” diyerek herkesi güldürdü. Ayrıca Erken basın toplantısındayken eşi Serkan Uçar yan odada tavla oynaması dikkatlerden kaçmadı.

Şirket ortağı Demir Dillice de Geliyore’degünlük ihtiyaçların yanı sıra insanların hayatlarını kolaylaştıracak ilginç konseptte, pratik çözümler sağlayacak çeşitli ürünlere de yer verildiğini söyleyerek “Tüketicilerin online olarak satın almayı tercih ettiği ürünlerde ilk sırayı teknolojik ürünler alıyor. Fakat biz bu noktada günlük hayatlarında kullanabileceği farklı ürünlere de dikkat çekip pazarı bu noktada ivmelendirip büyütmek hedefindeyiz.Hızlı tüketim ürünleri henüz online olarak çok yeterli satış rakamlarına ulaşmamış durumda” şeklinde konuştu.