Ece Erken, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a öfke kustu

Başarılı sunucu Ece Erken, çocuğunun nafakasını ödemediği için davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'dan aldığı 'Yeni Ferrari aldım seni gezdireyim' mesajla çılgına döndü. Sosyal medya hesabından tepki gösteren Erken, "Herkes baba olur ama babalık yapamaz" dedi.

Ece Erken, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a öfke kustu - Sayfa 1

Başarılı sunucu Ece Erken, 2014-2015 yolları arasında sadece 7 ay kaldığı çocuğunun babası Serkan Uçar'a tepki gösterdi. Çocuğunun nafakasını icra yoluyla verdiği ileri sürülen Uçar'dan aldığı "Yeni Ferrari aldım seni gezdireyim" mesajıyla çılgına dönen Erken "Herkes baba olur ama babalık yapamaz" dedi.

 

111
Ece Erken, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a öfke kustu - Sayfa 2

"OĞLUM, BABANIN NE DEMEK OLDUĞUNU ŞAFAK'TAN ÖĞRENDİ"
Eymen adındaki oğlunun nafakasını ödemediği için eski eşiyle davalık olan Ece Erken, Instagram hesabından şu sözlerle isyan etti:

211
Ece Erken, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a öfke kustu - Sayfa 3

"Konuşmayayım diyorum, dayanamıyorum yine. Babanın ne demek olduğunu eşim Şafak'tan öğrenen oğlum (ki hala Şafak diye sayıklar) 6 bin lira nafakayı icrayla veren, hiçbir şeyine müdahil olmayan biyolojik babası aylar sonra arıyor, 'Ferrari aldım gel seni gezdireyim' diyor. Fıkra bu kadar. Herkes baba olabilir ama herkes babalık yapamaz. Vicdanlı adamlardan çocuk yapın."

311
Ece Erken, nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a öfke kustu - Sayfa 4

EŞİNİN ÖLÜMÜYLE YIKILMIŞTI
2015 yılında Serkan Uçar ile boşanan Ece Erken 2021 yılında Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nikah masasına oturdu. Ancak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz sene husumetli olduğu kişiler tarafından kurşunlanarak öldürüldü. Eşinin ölümüyle yıkılan Erken ise oğluyla sakin bir hayat yaşıyor.

411