Magazin
29 Kas 2022 12:05 Son Güncelleme: 29 Kas 2022 12:08

Ebru Yaşar: Sahneye çıkmadan dua okuyorum

Türk müziğinin güçlü seslerinden Ebru Yaşar, önceki akşam Kıbrıs'ta bir otelde sevenleriyle buluştu. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ebru Yaşar, meslektaşı Mustafa Sandal’ın ‘Bazı sanatçılar PR yapmak için yılbaşı sahne ücretlerini abartıyor’ açıklamasına şu yorumu yaptı:

Yıllardır bu piyasanın içinde bir insan olarak, her şey sıradan görülürse hiçbir şeyin haber değeri olmaz. Haber demek biraz abartı demek. Tabii ki bu fiyatlarda her zaman olduğu gibi abartılar var, abartılıyor.

"KIRMIZI GİYMEKTEN KORKUYORUM"

Sahnede nazara geldiği için kırmızı renk kıyafet giymeme geleneğini sürdüren şarkıcı, “Hâlâ giymiyorum, bakın siyahlarla çıktım. Gerçekten korkuyorum kırmızı giymekten. Dua okuyoruz, sahneye çıkmadan bol bol” dedi.

"YERİNE GÖRE GİYİNMEK LAZIM"

Nükhet Duru'nun tayt açıklamasını da değerlendiren Ebru Yaşar, "Kötü bir şey söylemedi. Yerine ve vücuduna göre giyenmek lazım. Fit bir vücuda sahipsindir, tayt çok yakışır. Öbür türlü üstüne tunikle daha iyi olur" ifadelerini kullandı.