Magazin
30 Mayıs 2017 14:58 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:43

Ebru Şallı sonunda patladı: Biliyorsunuz ben pek konuşmam!

Hakkında çıkarılan çıplak fotoğraf iddiasında bile uzun süre sonra açıklama yapma gereği duyan Ebru Şallı, geride bıraktığımız pazar günü çıkan bir haberi yalanladı.

Ebru Şallı, geride bıraktığımız hafta sonu hakkında yapılan; Azeri bir işadamının otelinde pilates dersi vereceği, oradan paylaşımlarda bulunacağı ve bunun karşılığında da 500 bin lira alacağı şeklindeki haberi yalanladı.

Sosyal medya hesabından kısa bir süre içerisinde dönüş yaparak haberi yalanlama gereği duyan Şallı, şunları yazdı:

“Sevgili takipçilerim, içimden geldi yazdım. Valla biliyorsunuz ben pek konuşmam! İki gündür tek bir gazetede çıkan haberle yayılan, asılsız, ciddiyetsiz, gerçek dışı, yalan habere lütfen itibar etmeyiniz… Şaşkınım çünkü, bugün bu yalan habere bir köşe yazarı bile değinmiş… Çok acı bir durum! Vay Türkiye’nin haline! Bir de Canım Türkiye’m der ya! Yok şu kadar para alıyormuşum, yok pilates dersi vermek için servet ödüyorlarmış bana.. Tamamen yalan ve uydurma, ciddiyetsiz haber! Tabi ki pilates dersi veriyorum, canlı yayınlar, dvdler, bir takım spor merkezleri gibi bir çok yerde pilates hocasıyım ben. Yıllardır 14 yıldır öğretiyorum bu sporu… Yıllardır gönüllü Omurilik felçlilerine pilates ve nefes dersi veriyorum ben, birgün bunu niye haber yapmıyorlar acaba? Bu doğru ama geri kalan hikayeleri yapmayın arkadaşlar! Sonra diyorsunuz neden röportaj yapmıyorsunuz bizim gazeteye. Ne olur yani herkes iyi olsa, işine gücüne baksa, dürüst olsa, sevgi dolu samimiyetle, sahici… Sevin biraz korkmayın! İnanın sevgi bu dünyayı kurtaracak.”