Ebru Gündeş’in Hadise’yi ‘yakaladığı’ an ortaya çıktı! Odasına girdi ve Reza Zarrab’ın…

O Ses Türkiye'de jürilik yapan ünlü şarkıcı Hadise, Ebru Gündeş'le yaşadığı polemik sonrası yarışmaya veda etmişti. Ardından Hadise ile Ebru Gündeş'in aslında 'yasak aşk' krizi yaşadığı ortaya çıkmıştı. Günlerdir ifşalanan Hadise - Reza Zarrab ilişkisinde yeni gelişmeler yaşandı. Hadise'nin Reza Zarrab'la fotoğrafından konuşmalarına kadar her şeyin teker teker ifşalandığı olayla ilgili Ebru Gündeş'in ‘yasak aşkı’ yakaladığı ana dair adeta ağızları açık bırakan yeni detaylar ortaya çıktı.

Ebru Gündeş’in Hadise’yi ‘yakaladığı’ an ortaya çıktı! Odasına girdi ve Reza Zarrab’ın… - Sayfa 1

Ebru Gündeş'in Reza Zarrab'la 11 yıllık evliliği "O Ses Türkiye"de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği iddia edilmişti. Haberde, Reza Zarrab'ın Gündeş'le evliyken Hadise'yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika'da tatil yaptıkları öne sürülmüştü.

126
Ebru Gündeş’in Hadise’yi ‘yakaladığı’ an ortaya çıktı! Odasına girdi ve Reza Zarrab’ın… - Sayfa 2

Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım'la aşk yaşayan Hadise, sosyal medya hesaplarından Ebru Gündeş'le olan fotoğraflarını silmişti.

226
Ebru Gündeş’in Hadise’yi ‘yakaladığı’ an ortaya çıktı! Odasına girdi ve Reza Zarrab’ın… - Sayfa 3

"YAŞADIKLARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM!"

Hadise'nin Reza Zarrab'ın aşk haberinin çıkmasının ardından Amerika'da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi.

326
Ebru Gündeş’in Hadise’yi ‘yakaladığı’ an ortaya çıktı! Odasına girdi ve Reza Zarrab’ın… - Sayfa 4

"BENİ DE BİTİRDİN KENDİNİ DE"

Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab'ın "Beni de bitirdin kendini de" diye sitem ettiği Hadise, "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan'ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma" dediği öğrenildi.

426