Magazin
15 Oca 2020 12:26 Son Güncelleme: 15 Oca 2020 12:30

Ebru Gündeş 25 milyonluk yalıdan taşınıyor! İşte yeni tercihi...

Ebru Güneş Kanlıca'daki yalısıyla ilgili kararını verdi. Yıllar önce 25 milyon liraya alınan ve yalıda eşi Rıza Sarraf'ın tadilat yapması sebebiyle hakkında da dava da açılan Ebru Gündeş bu sefer Kemerburgaz'ı tercih etti.

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş Kanlıca'daki ikiz yalısından taşınmaya karar verdi.180 derece Boğaz manzaralı yalıda 9 yaşındaki kızı Alara ile birlikte yaşayan Gündeş, kararıyla şaşırttı. Yıllar önce 25 milyon TL'ye alınan yalıyı boşaltmaya hazırlanan Ebru Gündeş rotayı Kemerburgaz'a çevirdi.

Gündeş'in orman içindeki yeni villasının değeri ise yaklaşık 13 milyon TL.

DAVA AÇILMIŞTI!
Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş'e dava açılmıştı. Ebru Gündeş savunmasında, "Suça konu edilen Kanlıca Mahallesi'nde 4 ve 5 parseller üzerindeki 2 yalıyı eşim Rıza Sarraf yaklaşık 6 yıl önce satın almıştı. Bu yalılardan 5 parsel üzerindeki benim adıma tapuda kayıtlıydı. Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır. Benim bir ilgim bulunmamaktadır. Ben sonradan yalıyı eşime devrettim. Şu an benim üzerime değildir. Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatımı talep ederim" demişti.

ETİKETLER
#ebru gündeş #yalı