Polemik & Kulis
03 Tem 2024 12:19 Son Güncelleme: 03 Tem 2024 12:31

Ebru Baki zammı kaptı, ekrana çıktı! Sözcü TV’deki krizin perde arkası…

Sözcü TV’deki ‘Ebru Baki krizinde’ flaş bir gelişme yaşandı. Fatih Portakal’ın maaşının ifşa olmasının ardından 15 gün ekrana ara veren ve bu süreçte birçok kanalla görüşme gerçekleştiren Ebru Baki, aldığı zamla birlikte Sözcü TV’ye geri döndü. İşte kanalda yaşanan krizin perde arkası…

Sözcü TV’deki ‘Ebru Baki krizi’ 15 günlük aranın ardından sona erdi.

MedyaRadar'ın gizemli yazarı Keskin Kalem'in Sözcü TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın 14 milyonluk maaşının yanı sıra otel, şoför ve masraflarının Sözcü TV tarafından karşılandığını ifşa etmesi üzerine kanalda ‘Ebru Baki krizi’ patlak verdi.

15 GÜNLÜK İZİNDE BİRÇOK KANALLA GÖRÜŞTÜ

MedyaRadar’ın özel haberine göre yönetime tepki gösteren ekran yüzlerinden Ebru Baki, 'Maaşımı ya düzeltirsiniz ya da bırakırım' restini çekti ve 15 günlük izne ayrıldı. Baki’nin bu süreçte ise Halk TV, Ekol TV, TV100 ile görüştüğü öğrenildi.

ZAMMI KAPTI, EKRANA ÇIKTI

Yaşanan kriz üzerine Sözcü TV’den yüklü miktarda zam koparan Ebru Baki, 15 günlük aranın ardından ekrana dönüş kararı aldı ve bugün yeniden izleyici ile buluştu.

YENİ İMAJI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Ünlü ekran yüzünün yeni imajı ise dikkat çekti. Ebru Baki’nin verdiği 15 günlük arada göz torbasını aldırdığı, dudak dolgusu ve burun estetiği yaptırdığı öğrenildi. Öte yandan bugüne kadar neredeyse tüm yayınlara ciddi yüz ifadesiyle çıkan Ebru Baki’nin aldığı yüklü zam sonraki güler yüzlü ifadeleri ise dikkatlerden kaçmadı.

MAAŞIN İFŞA OLMASININ ARDINDAN KRİZ PATLAK VERMİŞTİ

MedyaRadar'ın gizemli yazarı Keskin Kalem'in Fatih Portakal'ın 14 milyon maaş yanı sıra otel şoför ve masraflarının Sözcü TV tarafından karşılandığını ifşa etmesinin ardından kanalda kriz patlak vermiş, bu durum kanalın diğer ekran yüzlerini öfkelendirdiği ortaya çıkmıştı.

Kanal yönetimine tepki gösteren ekran yüzlerinden Ebru Baki, 'maaşımı ya düzeltirsiniz ya da bırakırım' restini çekmişti.