Gündem
05 Mar 2024 08:43 Son Güncelleme: 05 Mar 2024 09:26

Ebrar Karakurt mekanda olay çıkardı... Şarkıcı Melsum Erdost açıkladı

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt ve şarkıcı Melsum Erdost arasında arbede çıktı. İddiaya göre Karakurt, Erdost sahnedeyken zorla elinden mikrofonu almaya çalıştı. Bu durum üzerine görevliler araya girerek Karakurt’u mekandan çıkardılar.

Voleybol milli takım oyuncusu Ebrar Karakurt hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Karakurt, Kadıköy'de arkadaşlarıyla eğlenmek için gittiği bir mekanda alkolün etkisiyle şarkıcı Melsum Erdost ile aralarında bir arbede çıktı. Yaşananları sosyal medya hesabından paylaşan Erdost, Ebrar Karakurt'un sahneye çıktığını ve mikrofonu zorla elinden almaya çalıştığını iddia etti.

Aralarında çıkan münakaşa esnasında mikrofonun çarpmasıyla dudağının şiştiğini belirten sanatçı, "Gün yüzüne çıkmasaydı bu konuyu ben açık etmicektim ama madem birileri bu konuyu insanlara açtı evet dün akşam böyle bir durum yaşandı.. Kendisi sahne çıktı ve benim elimden mikrofonu sinirle çekerken ağzıma mikrofonu çarparak çekti ve şuan dudağım hala şiş ve mor halde. Kendisi görürse bu yazdığımı tek söylemek istediğim; ona karşı olan tüm sevgim ve inancımın bitmiş olmasıdır" ifadelerini kullandı.

Karakurt'un olay gecesinde güvenlik görevlileri tarafından dışarıya çıkarıldığı iddia edilirken ünlü oyuncudan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.