Magazin
20 Mar 2020 17:00 Son Güncelleme: 20 Mar 2020 17:18

Duygu Özaslan'dan iç çamaşırlı karantina pozu! Ünlü sunucudan tepki!

Duygu Özaslan, beyaz gömleği ve iç çamaşırıyla yeni bir ev pozu verdi. Takipçilerinden eleştiri alan fenomene bir tepki de ünlü sunucudan geldi.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim alırken okulu yarıda bırakarak YouTube’a yönelen ve çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sosyal medyanın son şöhretlerinden Duygu Özaslan, ülkemizde koronavirüs etkisini gösterdiği şu günlerde evden çıkmamayı tercih eden isimler arasında. Özaslan 'karantina' hayatındaki kesitleri de takipçileriyle paylaşıyor.

Bir dönem adı Mustafa Sandal ile aşk dedikodularına karışan ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Özaslan, yayınladığı son fotoğrafla yine adından söz ettirdi.

Özaslan, bu fotoğrafını tavşan emojisiyle paylaştı. Ünlü ismin paylaşımına yorum yağdı. Ünlü isim Ece Vahapoğlu da bu fotoğraftan rahatsız olanlar arasındaydı. Vahapoğlu fotoğrafın altına 'Unfollow' yazarak Duygu Özaslan'ı takipten çıktı.