Reklam PR
31 Mar 2021 09:12 Son Güncelleme: 31 Mar 2021 10:45

Dünya Kupası bir Türk ajansına emanet!

Katar'da düzenlenecek olan 2022 Dünya Kupası sosyal medya işi bir Türk şirketine verildi.

2022 Dünya Kupası sosyal medya yönetimi konkurunu Türk şirketi kazandı. Katar'da düzenlenecek olan şampiyonanın sosyal medya yönetimi işini yüzde yüz yerli sermayeli bir şirket olan GAIA&Inflow Network üstlenecek. 

Milliyet yazarı Özay Şendir, şirketin başarısını köşesine taşıdı. Şendir yazısında şu detayı da açıkladı: "Bu sadece turnuva süresince devam edecek bir etkinlik olmayacak. 2023 yılına kadar Dünya Kupası’nın Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Körfez bölgesindeki tüm dijital iletişimi GAIA&Inflow Network tarafından yürütülecek."

İşte Özay Şendir'in o yazısı...

Dünya Kupası bir Türk ajansına emanet

Katar’da 2022’de düzenlenecek Dünya Kupası öncesinde sevindirici haber sadece milli futbolcularımızdan gelmiyor.

Turnuvanın sosyal medya yönetimi konkurunu da yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket, GAIA&Inflow Network kazandı.

Bu sadece turnuva süresince devam edecek bir etkinlik olmayacak. 2023 yılına kadar Dünya Kupası’nın Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Körfez bölgesindeki tüm dijital iletişimi GAIA&Inflow Network tarafından yürütülecek.

GAIA Ceo’su Afşin Avcı’yı yıllardır tanırım, bu işi alabilmek için uzun zamandır çok büyük emek harcadılar.

Turnuva Katar’da düzenlenecek ya, hemen bir kulp bulacak olanlara da söyleyeyim, Afşin Avcı’nın sosyal medya beceresinden, Venedik yerel yönetimi de, sarı yeleklilerin eylemlerinden sonra Paris Belediyesi de hizmet aldı. Eğer yabancı şirketler neylerse güzel eyler komplekslerimizden kurtulabilmiş olsaydık, Afşin Avcı adını Türkiye’de çok daha fazla kişi biliyor olurdu.