Doğum yapacak olan Fahriye Evcen'e doktorundan kötü haber

Geçtiğimiz günlerde apar topar hasteneye kaldırılan 7 aylık hamile Fahriye Evcen'e doktorundan birtakım yasaklar geldi.

Doğum yapacak olan Fahriye Evcen'e doktorundan kötü haber - Sayfa 1

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte Kartalkaya'daki tatilleri esnasında fenalaşmasından dolayı geçtiğimiz gün hastaneye kaldırılmıştı. 3 gece boyunca hastanede yatan güzel oyuncuya doktorundan kötü haber geldi. Doktor, hamileliliğine 2 ay kalan Evcen'e çeşitli yasaklar koydu.

115
Doğum yapacak olan Fahriye Evcen'e doktorundan kötü haber - Sayfa 2

Hastaneye kaldırıldığı gün sevenlerini korkutan Fahriye Evcen'in doktorları açıklama yapmayınca sosyal medyada 'düşük mü yaptı' söylentileri çıkmıştı. Eşini bir dakika bile yalnız bırakmayan Burak Özçivit'in açıklaması, güzel oyuncunun hayranlarını mutlu etmişti.

215
Doğum yapacak olan Fahriye Evcen'e doktorundan kötü haber - Sayfa 3

DOKTORUNDAN YASAK!

Tatil esnasında fenalaşan Evcen'e doktorundan uyarılar geldi. Doktor, Evcen'in sağlıklı bir gebelik geçirmesi için birtakım yasaklar koydu. 2 ay sonra doğum yapacak olan Evcen’in alışveriş merkezine gitmesi, çocuklarla temasta bulunması ve teknoloji aletleriyle ilgilenmesi geçici bir süreliğine engellendi.

315
Doğum yapacak olan Fahriye Evcen'e doktorundan kötü haber - Sayfa 4

Kaldırıldığı hastanede 3 gün boyunca tedavi gören Evcen'in durumu hakkında eşi Özçivit açıklama yapmıştı. Burak Özçivit, eşi hakkında küçük bir soğuk algınlığına yakalandığını söyleyerek her şeyin yolunda olduğunu belirtmiş ve yakışıklı oyuncu ayrıca önemli bir şeyin olmadığını dile getirmişti.

415