Magazin
03 Eyl 2014 23:15 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:38

Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal evlendi!

Güzel oyuncu Doğa Rutkay bu gece dünyaevine girdi.

Usta oyuncu Rutkay Aziz'in kendi gibi oyuncu olan kızı Doğa Rutkay, televizyoncu Kemal Kamal'la evlendi. Güzel oyuncuyu düğününde yakın arkadaşları ve sevdikleri yalnız bırakmadı. Düğünün şahitliğini Ali Koç, Övge Oğultürk ve Melisa Doğu'nın üstlendiği geceye iş ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı.

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tarık Akan, Cem Aydın, Cansu Kurtçu, Fettah Can, Ata Demirer, Özge Borak, Saba Tümer ve Elif Dağdeviren gibi ünlü isimler de bu geceye katılan davetliler arasındaydı. By Mustafa Organizasyon tarafından hazırlanan pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu gecede misafirlere nikah şekeri olarak tohum bombaları dağıtıldı.

Davetliler nikahın ardından bando takımı eşliğinde yemek için hazırlanan masalarına geçtiler. Gecenin sürprizi Doğu ve Batı müziğini sentezleyen gezgin grup Cabbar ve Korkoro oldu. DJ Funky C'nin setin başına geçmesiyle başlayan After Party’de davetliler eğlenceli anlar yaşadı.Karadayı dizisinin başarılı oyuncusu Bergüzar Korel de düğüne katılanlar arasında yer aldı.