Magazin
14 Mayıs 2021 12:13 Son Güncelleme: 14 Mayıs 2021 12:57

Dizi bitti, Engin Akyürek eski rol arkadaşlarını sildi

'Sefirin Kızı', beklenen reytinge ulaşamadı ve geçen günlerde final yaptı. Finalin hemen ardından Engin Akyürek'in yaptığı hamle dikkat çekti.

Geçirgen Bağırsak Sendromu'na yakalanan Neslihan Atagül’ün yerine Tuba Büyüküstün’ü kadrosuna dahil eden ‘Sefirin Kızı’, beklenen reytinge ulaşamadı ve geçtiğimiz günlerde final yaptı.

Engin Akyürek, son bölüm yayınlandıktan sonra Instagram hesabında ekibinden, rol arkadaşlarına kadar hemen herkese tek tek teşekkür etti.

TAKİP ETMEYİ BIRAKTI 

Ancak Neslihan Atagül’ü ve Uraz Kaygılaroğlu’nu anmaması dikkatlerden kaçmadı. Engin Akyürek sosyal medya hesabından Uraz ve Neslihan’ı takip etmeyi de bıraktı.

İŞTE ENGİN AKYÜREK'İN DİKKAT ÇEKEN O PAYLAŞIMI 

"Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla...Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk'e, Sefirin Kızının dünyasını kuran, bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim; Emre Kabakuşak'a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren ikinci yönetmenlerim; Murat Aksu ve Işıl Günday'a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde olan kıymetli Görüntü Yönetmenimiz; Serdar Armutlu'ya, en zor zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda olan yolculuğumuza renk katan Tuba Büyüküstün ve Eylem Canbolat'a...

Efeoğlu ailesinin yetenekli ve güzel İnsanları, aile olmanın sıcaklığını her daim hissettiren; Gonca Cılasun'a, Doğukan Polat'a Cemre öktem'e, Yağmur Başkurt'a, Hivda Zizan Alp'e ve gülen yüzüyle sadece konağa değil gönlümüze de yerleşen Sami Aksu'ya, bize Kavruk olduğunu inandıran Müjganın babası Edip Tepeli'ye, başından sonuna çok iyi iş çıkaran büyük yetenek bizim gız; Beren Gencalp'e, bu hikayenin bir parçası olduğunu ve desteğini ve emeğini hiç esirgemeyen; İlayda Ildır'a, 90'lı yıllarda Ankara Devlet Tiyatrosunda bir çok oyununu izlediğim, beraber oynamanın mutluluğunu yaşadığım kıymetli abim Erdal Küçükkömürcü'ye ve Sefirin kızının büyük kahramanları kamera arkasında çalışan 52 bölüm emek sarf eden çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Güzel bir yolculuktu. Yeni hikayelerde görüşmek dileğiyle, Eyvallah..."