Televizyon
17 Haz 2015 14:40 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:39

Diyanet izin vermedi, STV pes etmedi!

Diyanet'in Samanyolu TV’nin camilerde program yapmasına izin vermemesi üzerine kanaldan dev bir atak geldi!

Google Haberlere Abone ol
Samanyolu TV, müftülükten camide program yapma izni alamaması üzerine kendi binasında geleneksel Osmanlı mimarisinden esinlenerek Türkiye'nin en büyük ve en görkemli ramazan stüdyosunu kurdu.

Özel olarak getirilen malzemelerle hazırlanan dev stüdyo Ramazan ayının ilk gününden itibaren sahurda ekrana gelecek

Gecenin Bereketi ve iftarda yayınlanacak İftar Zamanı programları için kullanılacak.Ramazan programlarının özlenen ismi ekrana dönüyor

Uzun yıllar Samanyolu TV’de Ramazan programları sunan Reha Yeprem, bu yıl sevenlerine bir sürpriz yaparak kısa bir aranın ardından yeniden ekrana dönüyor. Sahurda Gecenin Bereketi’ni sunacak olan sevilen oyuncu dünyanın değişik ülkelerinden gelen konukları programında ağırlayacak. Çok dilediği bir arzusu veya duası yerine gelen insanların çarpıcı hikayeleri de ekrana gelecek. İftar Zamanı programını ise sunucu ve şair Ahmet Bozkuş üstlenecek. Sevilen dizi oyuncularının, sanatçıların, yazar ve akademisyenlerin konuk olacağı programda Bozkuş, doyumsuz sohbetiyle izleyenlere Ramazan’ın manevi serinliğini yaşatacak. 
Sevilen yemek programları Yeşil Elma ve Pasta Börek’te Ramazan boyunca birbirinden özel iftar ve sahur menüleri hazırlanacak.