Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy gönlünü hangi gazeteciye kaptırdı? (Medyaradar/Özel)

Dışışleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy'la yeni bir aşka yelken açan deneyimli gazeteci beraberliğini sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy gönlünü hangi gazeteciye kaptırdı? (Medyaradar/Özel) - Sayfa 1

Dışışleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy gönlünü gazeteci Serap Belovacıklı'ya kaptırdı.

19
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy gönlünü hangi gazeteciye kaptırdı? (Medyaradar/Özel) - Sayfa 2

Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı'nın da yeğeni olan Haber Global muhabiri Serap Belovacıklı, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla sözcü Aksoy ile birlikteliğinin geçen yaz başladığını belirtti.

29
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy gönlünü hangi gazeteciye kaptırdı? (Medyaradar/Özel) - Sayfa 3

1 Nisan 1969 doğumlu Aksoy, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuş, yüksek lisansını ise University of Kent at Canterbury’de tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde 1992-1998 yılları arasında araştırma görevlisi olarak görev yapmış, 1998 yılında Dışişleri Bakanlığı’na girmiştir.

39
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy gönlünü hangi gazeteciye kaptırdı? (Medyaradar/Özel) - Sayfa 4

Andlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığı’nda Daire Başkanı olarak 2012 yılında görev yürütmüştür. 2012-2014 yılları arasında Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde Başbakanlık Dışişleri Başdanışmanlığı’nda ve 2014-2015 yıllarında ise Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı döneminde Cumhurbaşkanlığı Dışişleri Başdanışmanlığı’nda Daire Başkanı olmuştur.

49