Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak

TRT 1 ekranlarında yaklaşık 3 sezondur devam eden dizi Diriliş Ertuğrul'un final tarihi belli oldu. Diriliş Ertuğrul final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak açıklandı. Peki Ertuğrul nasıl ölecek? Osman Gazi ne zaman başlayacak?

Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 1

TRT'1 ekranlarında yaklaşık 3 sezondur fırtınalar estiren ve en çok izlenen dizilerin başında gelen Diriliş Ertuğrul'un final tarihi netleşti.Çarşamba akşamları reyting listesindeki zirveyi kimseye bırakmayan dizi bu sezon bitiyor. 

111
Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 2

Osman Gazi adıyla TRT 1 ekranlarında yeniden başlayacak olan dizinin final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak açıklandı. Osman Gazi dizisi ise yeni sezonda 13 Kasım'da ilk bölümü ile ekrana gelecek. 

211
Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 3

İDDİALAR AYLAR ÖNCE KONUŞULMAYA BAŞLAMIŞTI: Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özcivit'in geleceği, Engin Altan Düzyatan'ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu. Hatta Burak Özcivit'in o dönem sakallarını uzatması diziye hazırlık olarak yorumlanmıştı. 

311
Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 4

Engin Altan Düzyatan'a diziden ayrılacağı iddiaları sorulunca da söylentileri kesin bir dille yalanlamış: Dizi devam ediyor ben de kadrodayım diyerek adeta Burak Özcivit'e gönderme yapmıştı. 

411