Haber
13 Haz 2016 12:44 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:18

'Diriliş'in Ertuğrul'una büyük şok: Kimse tanımadı!

Engin Altan Düzyatan sette ateşlenince makyajı ve kostümleriyle ile hastaneye kaldırıldı, bu haldeyken kimse ünlü oyuncuyu tanımadı.

Google Haberlere Abone ol
Engin Altan Düzyatan'ın cuma günü vizyona giren "Ve Panayır Köy'den Gider" adlı filminin çekimlerinde trajikomik bir olay yaşandığı ortaya çıktı. Çekimleri iki yıl önce Konya'da yapılan filmde ünlü oyuncu, yüzünde yanık izi olan Ali isimli bir genci canlandırdı.

HASTANEDE TANIMADILAR

Düzyatan'ın rolü için özel bir makyaj uygulandı. Ancak çekim sırasında ateşlenen Düzyatan, ekip tarafından apar topar Konya Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Hürriyet'in haberine göre makyajını bile temizleyemeden, kostümleriyle hastaneye götürülen ünlü oyuncuyu kimse tanımadı.

YANIK SERVİSİNE ALDILAR

Yüz makyajını gerçek sanan sağlık görevlileri, oyuncuyu yanık servisine götürdü. Set ekibinin durumu anlatmasıyla Düzyatan'ın solunum yolları enfeksiyonu geçirdiği anlaşıldı ve tedaviye alındı.

Kısa sürede iyileşen oyuncu çekimlere kaldığı yerden devam etti.

AYRILIK ZAMMI

TRT 1'deki Diriliş Ertuğrul'da 'Ertuğrul Gazi' yi oynayan Engin Altan Düzyatan'ın diziden ayrılacağı konuşuluyordu. İddiaya göre bölüm başına aldığı 80 bin TL 100 bin TL'ye çıkarılınca Engin Altan Düzyatan diziden ayrılmaktan vazgeçti.