Televizyon
03 Eyl 2013 14:50 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:37

DİLİPAK'TAN İLGİNÇ İTİRAF! SOLCU GENCİ HİPNOZLA...

Ülke TV'de ekrana gelen Araf'ta Sorular'a Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak konuk oldu.

Yazar Esra Elönü’nün sunumuyla Ülke TV’de ekrana gelen Araf’ta Sorular’a Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak konuk oldu. Dilipak programda, eski Milli Eğitim Müdürü’nün oğlunu hipnoz ile Müslüman yaptığını iddia etti.
 
 
Esra Elönü’nün sunduğu Ülke TV’de yayınlanan ‘Araf’ta Sorular’ın bu haftaki konuğu, Kemalizm, Ergenekon ve tesettür hakkındaki çıkışlarıyla her daim dikkatleri üzerine çeken yazar Abdurrahman Dilipak oldu. Dilipak’ın kendi gündemini de anlattığı programda yazarın önemli bir özelliği ortaya çıktı.
 
“ESKİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NÜN OĞLUNU HİPNOZ İLE MÜSLÜMAN YAPTIM”
 
Kur’an-ı Kerim dışında İncil ve Tevrat’ı da okuduğunu dile getiren Dilipak, özellikle Annesi öldükten sonra ahiret hayatına merak saldığını ve bunun sonucunda bazı yöntemler geliştirdiğini belirtti. Kendi kendini hipnotize etme, karşısındakini hipnotize etme gibi teknikleri uyguladığını söyleyen yazar, eski Milli Eğitim Müdürü’nün oğlunu hipnoz ettiğini ifade etti. Solcu ve İslam’a pek ilgili olmayan gençle ilişkisini sürdürmek ve ona İslam’ı öğretmek için önce gitar dersleri aldığını belirten Dilipak bir konuşma esnasında genci hipnoz ettiğini anlattı. Uyuduğunda Kur’an okuyan ve Müslüman olan gencin uyandığında tekrar eski haline döndüğünü iddia etti.