Televizyon
02 Nis 2020 15:14 Son Güncelleme: 02 Nis 2020 19:33

Didem Arslan Yılmaz dakika dakika paylaştı! "Haydi başka kapıya!"

Didem Arslan Yılmaz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve dünkü programdaki konukların konuşma sürelerini yayınladı. Yılmaz kendisini eleştirenlere de "Trollere ise hiç eyvallahım yok. Hadi başka kapıya." sözleri ile yanıt verdi.

Didem Arslan Yılmaz dakika dakika paylaştı! "Haydi başka kapıya!"

Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, sözünün sürekli kesildiğini ifade ederek programı terketti. Didem Arslan Yılmaz da duruma tepki gösterdi ve “Buradaki hekimler de değerli hekim inanılmaz mücadele veriyorlar. Katılmıyorsanız da katılmayın." dedi.

Yaşananların ardından eleştiri oklarının hedefi olan Arslan, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve konuklarının konuşma sürelerini açıkladı.

Arslan paylaşımında, "Türkiye’nin Nabzı’nda dün konuşma süreleri aynen şöyle: 45 dk. Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu 20 dk. Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan 18 dk. Prof. Dr. İlyas Dökmetaş 12 dk. Prof. Dr. Derya Uludüz... En fazla kimin konuştuğu ortada. Trollere ise hiç eyvallahım yok. Hadi başka kapıya." ifadelerini kullandı.

"ASLA SÖZÜNÜ KESMEDİM"

Didem Arslan Yılmaz, Akşam Haberleri yayınında da Türkiye'nin Nabzı'nda yaşananları anlattı. Programda dört konuğu olduğunu hatırlatan ve konuşma sürelerini dakikalarıyla paylaşan Yılmaz, en çok konuşan ismin Prof. Dr. Çilingiroğlu olduğunu belirterek, "Prof. Çilingiroğlu, Sayın Erdoğan ya da süreçle ilgili konuştuğunda asla sözünü kesmedim, programı bir daha izlemenizi tavsiye ederim" dedi.