Devletten çocuklu ailelere 600 TL'ye varan tek seferlik yardım! Paranızı PTT'den hemen alın!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal yardım programı kapsamında çocuklu ailelere tek seferlik nakit destek veriyor. Bu destek kapsamında başvuru yapan ailelere birinci çocuk için 300 TL, ikinci çocuk için 400 TL, üçüncü ve sonraki çocuklar için 600 TL nakit para ödemesi yapılıyor. İşte doğum yardımı adı altında verilen desteğe dair tüm ayrıntılar...

Devletten çocuklu ailelere 600 TL'ye varan tek seferlik yardım! Paranızı PTT'den hemen alın! - Sayfa 1

İhtiyaç sahibi ailelerin yükünü hafifletmek adına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından çeşitli destekler veriliyor. Bu desteklerden biri de doğum yardımı olarak karşımıza çıkıyor.

17
Devletten çocuklu ailelere 600 TL'ye varan tek seferlik yardım! Paranızı PTT'den hemen alın! - Sayfa 2

Doğum Yardımı başvurusunda bulunan ailelere tek seferlik olmak üzere 600 TL'ye varan nakit ödeme yapılıyor. Ödemeler ise PTT üzerinden alınabiliyor. İşte tüm merak edilenler...

27
Devletten çocuklu ailelere 600 TL'ye varan tek seferlik yardım! Paranızı PTT'den hemen alın! - Sayfa 3

ÇOCUKLU AİLELERE 600 TL'YE VARAN ÖDEME

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal yardım programında yer alan 'Doğum Yardımı' kapsamında; birinci çocuk için 300 TL, ikinci çocuk için 400 TL, üçüncü ve sonraki çocuklar için 600 TL nakit destek veriliyor.

37
Devletten çocuklu ailelere 600 TL'ye varan tek seferlik yardım! Paranızı PTT'den hemen alın! - Sayfa 4

15.05.2015 tarihi ve sonrasında canlı doğum gerçekleştiren Türk vatandaşlarına ve Mavi Kart sahiplerine doğum yardımı yapılıyor.

47