Gündem
17 Oca 2016 09:36 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:18

Devlet Bahçeli'nin gizli ameliyatıyla ilgili flaş iddia

MHP’de kongre isteyen delege imzalarının teslim edildiği gün Bahçeli’nin Gebze’de kalbiyle ilgili ciddi bir operasyon geçirdiğinin ortaya çıkması yeni iddiaları gündeme getirdi.

MHP’de kongre isteyen delege imzalarının teslim edildiği gün Bahçeli’nin Gebze’de kalbiyle ilgili ciddi bir operasyon geçirdiğinin ortaya çıkması yeni iddiaları gündeme getirdi. Bahçeli’nin muhtemel bir kongrede sağlık probleminin konu edilmesinin önüne geçmek için bunu gizleme gereği duyduğu ileri sürüldü.

BAHÇELİ YENİDEN KONTROLDEN GEÇİRİLECEK

MHP’de olağanüstü kurultay isteyenlerin 544 delegenin imzasını teslim ettiği gün Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki özel hastanede kalbiyle ilgili ciddi bir operasyon geçirdiğinin ortaya çıkması yeni iddiaları da beraberinde getirdi. Devlet Bahçeli, 2004 yılında Ankara’da eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş’un adıyla yatırıldığı hastanede gizlice bir kalp ameliyatı geçirmiş ve tıkalı olan 4 damarına müdahale edilmişti. Aradan geçen zamanda yeniden sağlık sorunları yaşaması üzerine kapsamlı bir kontrol ve ameliyat olma kararı alan Bahçeli ilkinde olduğu gibi bu kez de konunun gizli kalmasını tercih etti. Ancak Bahçeli’ye Gebze’de Ankara’dan gelen doktorlarının da katıldığı bir operasyonla yapılan tıbbi müdahale basına yansıyınca yine gizli kalmadı.

Yeniçağ gazetesinin haberine göre; Bahçeli’nin muhtemel bir olağanüstü kongrede sağlık problemlerinin konu edilmesinin önüne geçmek için kendisine yapılan tıbbi müdahaleyi gizleme gereği duyduğu ileri sürüldü.