Deren Talu, Doğu dizisine 'deniz kızı' olarak konuk olacak

BluTV ile Vodafone'un dijital TV servisi Vodafone TV’nin eş zamanlı olarak yayınladığı dizi ‘Doğu’nun 8. bölümüne Deren Talu konuk olacak. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda, Deren Talu seyirci karşısına deniz kızı olarak çıkacağı görüldü.

Deren Talu, Doğu dizisine 'deniz kızı' olarak konuk olacak - Sayfa 1

BluTV’nin Vodafone TV iş birliğiyle seyirci ile buluşturduğu yeni özel yapımlardan ‘Doğu’nun 8. bölümünde diziye genç oyuncu Deren Talu konuk oluyor. Yayınlanan tanıtımda deniz kızı olarak izleyici karşısına çıkan Talu’nun bölümdeki sahneleri ile Doğu’nun (Doğu Demirkol) katıldığı yarışmada jüri karşısında yapacakları şimdiden merak uyandırıyor.

14
Deren Talu, Doğu dizisine 'deniz kızı' olarak konuk olacak - Sayfa 2

Asıl hayali komedyen olmak olsa da toplumun ve ailesinin dayattığı fikirler doğrultusunda kendisini bilgisayar mühendisliği bölümünde bulan Doğu’nun, etrafındakilere rağmen komedyenlik konusunda kendisini kanıtlama mücadelesini hayatından trajikomik kesitlerle sunan dizinin yayınlanan bölümleri seyirciden alkışları topluyor.

24
Deren Talu, Doğu dizisine 'deniz kızı' olarak konuk olacak - Sayfa 3

BluTV ve Vodafone TV’de yayınlanmaya devam eden dizinin hem yönetmen koltuğunda oturan hem de başrolünde yer alan Doğu Demirkol’a Ege Kökenli, Evliya Aykan, Kubilay Tunçer, Banu Fotocan, Yağmur Gülveren ve Afra Karagöz eşlik ediyor.

34
Deren Talu, Doğu dizisine 'deniz kızı' olarak konuk olacak - Sayfa 4

BKM Mutfak imzalı ‘Doğu’nun senaryosu ise yine başarılı komedyen Doğu Demirkol ile Murat Özsoy’un imzasını taşıyor. ‘Doğu’ yeni bölümleriyle hem BluTV’de hem Vodafone TV’de!


44