Deniz Seki paylaştı, herkes ‘Ekrem İmamoğlu mu?’ diye sordu

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, perşembe günleri gelenekselleşen akıma uyarak yıllar öncesinde arkadaşlarıyla çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Seki'nin fotoğrafındaki genç erkek ise İBB Ekrem İmamoğlu'na benzetildi.

Deniz Seki paylaştı, herkes ‘Ekrem İmamoğlu mu?’ diye sordu - Sayfa 1

Geçtiğimiz hafta şarkı söylerken sahne ile ışık platformu arasındaki boşluğa düşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, perşembe günlerinin akımına uyarak yıllar öncesine ait bir fotoğrafını paylaştı.

117
Deniz Seki paylaştı, herkes ‘Ekrem İmamoğlu mu?’ diye sordu - Sayfa 2

Şarkıcının fotoğrafındaki kişi ise herkesin aklına aynı ismi getirdi.

217
Deniz Seki paylaştı, herkes ‘Ekrem İmamoğlu mu?’ diye sordu - Sayfa 3

HERKES EKREM İMAMOĞLU ZANNETTİ

Bir süredir ailesinin sağlık sorunlarıyla uğraşan Seki, bu defa da bir TBT ile takipçilerinin karşısına çıktı. Meslektaşı Emel Müftüoğlu ile birlikte görüldüğü bir kareyi takipçileriyle paylaşan Deniz Seki'nin bu karesine son derece ilginç yorumlar yapıldı. Deniz Seki'nin, 'Güne bir #tbt ile başlayalım o zaman' notuyla paylaştı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, fotoğraftaki kişiyi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu zannetti. Birkaç yorumcu ise fotoğraftaki erkeğin usta oyuncu Yalçın Menteş olabileceğini iddia etti.

317
Deniz Seki paylaştı, herkes ‘Ekrem İmamoğlu mu?’ diye sordu - Sayfa 4

Seki'nin son paylaştığı fotoğrafa çok sayıda "Arkadaki Ekrem İmamoğlu mu?" yorumu yapıldı. Seki ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.


417