Magazin
06 Tem 2017 10:35 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:58

Deniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a ağır sözler: Cahil insanları sevmiyorum!

Sunucu Deniz Akkaya, Women's Style Dergisi'ne verdiği röportajda Hülya Avşar'a fena çattı.

Deniz Akkaya sevgilisinden şiddet gördüğünde Hülya Avşar, "Hak ediyorsa vurmuştur" demişti. Akkaya verdiği röportajda bu konuya değinerek "Cahil insanları sevmiyorum" dedi.

Deniz Akkaya şöyle konuştu:

"2 YAŞINDAN BERİ NAFAKA ALMIYORUM"
8 yaşındaki kızım Ayşe’nin babasından (Efe Önbilgin) 2 yaşından beri hiç nafaka almıyorum. Amerika Las Vegas’taki büyük kumar masalarında 200-300 bin dolar bastığını da biliyorum. Fakat parası olmadığı gerekçesiyle, o nafakayı düşürme davası açtı. Yalancı şahitler dinletmesine rağmen savcı davayı reddetti.

Adı daha önce eski arkadaşının uyguladığı şiddet haberiyle öne çıkan Deniz Akkaya, o dönem konu hakkında açıklamalar yapan Hülya Avşar’ın kendisi için değersiz olduğuna vurgu yaptı.

"CAHİL İNSAN SEVMİYORUM"
Deniz Akkaya, "Bir kadın anaç da olmalı feminist de… Hülya Avşar eski erkek arkadaşımdan şiddet gördüğümde “Hak ediyorsa, vurmuştur” demişti. Böyle birinin benim için yerdeki toz zerresi kadar değeri yok. Cehalet toplumun en büyük düşmanı. Cahil insanları sev-mi-yo-rum! Okula gidememek ayrı bir şey ama her türlü imkanın içinde cehalete boğulmak budur.” diye konuştu.