Polemik & Kulis
22 Eki 2020 23:13 Son Güncelleme: 23 Eki 2020 08:33

Deneyimli gazeteciden kötü haber! Beyin kanaması geçirmişti...

NTV, Milliyet ve son olarak Haber Global'de görev yapan deneyimli gazeteci beyin kanaması geçirmesi nedeniyle tedavi altındaydı.

Bir haftadır geçirdiği beyin kanaması nedeniyle tedavi gören Haber Global Dış Haberler editörü Ufuk Kaan Altın'dan kötü haber geldi.

Altın'ın beyin ölümünün gerçekleştiği yolunda resmi açıklama tedavi gördüğü Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri tarafından ailesine yapıldı.

Kaan Altın, geçtiğimiz günlerde evinden işe gitmek için servis beklediği sırada beyin kanaması geçirmişti. 46 yaşındaki Altın, kaldırıldığı Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.

1974 İstanbul doğumlu olan Ufuk Kaan Altın NTV Dış Haberler Servisi şef editörlüğü, ardından Milliyet Gazetesi Cadde ekinin Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı.

"Hello Friend", "Merhaba Cancağazım", "Balıklama Dalmalı İstanbul'a" ve "Meyhanedeyiz Yine Bu Gece" isimli gastronomi ve seyahat kitapları da kaleme alan Ufuk Kaan Altın son olarak Haber Global Dış Haberler Servisi'nde editör olarak görev yapıyordu.