Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar! Erdoğan çifti gözyaşlarına hâkim olamadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Demokrasi Müzesi’nde duygusal anlar yaşadı.

Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar! Erdoğan çifti gözyaşlarına hâkim olamadı - Sayfa 1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, bugün açılışı gerçekleştirilen Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini özel ses ve görsel efektlerle anlatan 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar yaşadı.

15
Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar! Erdoğan çifti gözyaşlarına hâkim olamadı - Sayfa 2

15 Temmuz hain darbe girişimini özel ses ve görsel efektlerle anlatacak, kalkışmayı engelleyen birlik ruhunu ziyaretçilerine yeniden hatırlatacak, "15 Temmuz Demokrasi Müzesi" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış sonrası eşi Emine Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile müzeyi gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yetkililerden bilgi aldı.

25
Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar! Erdoğan çifti gözyaşlarına hâkim olamadı - Sayfa 3

YER ALTINA 8 SALON ŞEKLİNDE İNŞAA EDİLDİ

"Türkiye'de ve dünyada darbeler", "Bir mermi tehdidi", "Karanlığa atılmak", "En uzun gece", "İz bırakanlar", "Sela", "Şehitlere saygı" ve "Demokrasi nöbetleri" başlıkları altında yer altına inşa edilen 8 salonu gezen Erdoğan, 15 Temmuz gününün anlatıldığı videoyu izledi. Erdoğan ve beraberindekiler, mapping uygulamasıyla sonik patlamaların ve tank seslerinin canlandırıldığı koridoru gezdi, selaları dinledi.

35
Demokrasi Müzesi'nde duygu dolu anlar! Erdoğan çifti gözyaşlarına hâkim olamadı - Sayfa 4

VATANDAŞLARIN YAŞADIKLARI ERDOĞAN ÇİFTİNİ DUYGULANDIRDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 15 Temmuz'da direnen vatandaşların yaşadıklarının özel bir prodüksiyonla paylaşıldığı görüntüleri izlerken duygusal anlar yaşadı.

45