Magazin
25 Kas 2022 18:19 Son Güncelleme: 25 Kas 2022 22:04

Demet Evgar ve Emre Karayel'in 1 Kadın 1 Erkek videosunun amacı ortaya çıktı

Önceki gün sosyal medya hesaplarından 1 Kadın 1 Erkek dizisinden skeç yayınlayan Emre Karayel ve Demet Evgar'ın neden bir araya geldiği belli oldu. Dizinin çekimlerinin yeniden başladığı iddia edildi ancak ikilinin Birleşmiş Milletler Kadın Birimi'nin bir kampanyası için bir araya geldiği ortaya çıktı.

Demet Evgar ve Emre Karayel, iki gün önce sosyal medya hesaplarından 1 Kadın 1 Erkek dizisinden bir skeci oynayarak yayınladı. Paylaşımların ardından bir döneme damga vuran dizinin yeniden yayınlanacağı konuşulurken gerçek ortaya çıktı.

PROJE İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Tv100'ün haberine göre; sevilen ikilinin Birleşmiş Milletler Kadın Birimi'nin #shesaidno kampanyası için bir araya geldikleri öğrenildi. 25 Kasım Uluslarası Kadınlara Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi İyi Niyet Elçisi Demet Evgar ve Unwomen Türkiye'nin ortak paylaşımıyla yayınlanan ikinci skeç ile yakın partner şiddetinin bilinmeyen türlerine değinildi. Demet Evgar ve Emre Karayel, kadınlara yönelik şiddetin bir insan hakları ihlali ve suç olduğuna dikkat çekerek, herkesi #SheSaidNo kampanyasına katılıp yakın partner şiddeti hakkında bilgilenmeye çağırdılar.