Defne Samyeli'den flaş açıklamalar: Anne olmak benim tercihim değildi!

Deren (24) ve Derin (17) adından iki kızı olan, fit haliyle her daim dikkatleri üzerine çeken, sunuculuk ve oyunculuk derken, güzel sesiyle de sahnelerde boy gösteren Defne Samyeli'den çarpıcı açıklamalar...

Defne Samyeli'den flaş açıklamalar: Anne olmak benim tercihim değildi! - Sayfa 1

TRT Müzik'te yayınlanan 'İpek Açar'la İpek Yolu' programının bu haftaki konuğu 'Sol Yanım' dizisiyle gündemde olan Defne Samyeli oldu.


16
Defne Samyeli'den flaş açıklamalar: Anne olmak benim tercihim değildi! - Sayfa 2

"1,5 AY SONRA DEPRESYON BAŞLADI"

Ünlü sunucu ve şarkıcı, pandeminin ilk günlerinde gerçekleşen karantina dönemi hakkında, "Önce 'en sonunda kendime vakit ayırdım' diye sevindim. Spor, müzik dersleri, şan dersi derken 1,5 ay sonra depresyon başladı, motivasyonum bitti. Pijamalarımla kanepede çekirdek yedim" dedi.


26
Defne Samyeli'den flaş açıklamalar: Anne olmak benim tercihim değildi! - Sayfa 3

"4-5 ÇOCUK YAPARDIM"

48 yaşındaki güzel, "İyi ki genç anne olmuşum. Anne olmak benim tercihim değildi ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha yapardı. Bizim yaşlarımızda kız arkadaştan alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun. Sırtımı yaslayabileceğim bir destek olarak, en yakın dostundan alabileceğini onlardan alıyorsun, yeri geldiğinde annelik de yapıyorlar sana aslında" dedi.


36
Defne Samyeli'den flaş açıklamalar: Anne olmak benim tercihim değildi! - Sayfa 4

TRT'nin kendisi için apayrı güzellikte bir önem taşıdığını belirten Samyeli, TRT Radyo Sınavları'na girdiği dönemi anlattı.


46