Danla Bilic alkolün etkisinden çıkınca isyan etti! Verdiği para 'pes' dedirtti

Danla Bilic YouTube'a çektiği videolar kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Ünlü fenomen Danla Bilic, Instagram hesabının story kısmında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Alkolün etkisindeyken internetten rekor fiyata Tweety kostümü satın alan Danla Bilic'in paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı.

Danla Bilic alkolün etkisinden çıkınca isyan etti! Verdiği para 'pes' dedirtti - Sayfa 1

Danla Bilic, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü fenomen, en son özel bir gecede göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle görüntülenmiş ve herkesi kendine hayran bırakmıştı.

129
Danla Bilic alkolün etkisinden çıkınca isyan etti! Verdiği para 'pes' dedirtti - Sayfa 2

Eski Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven ile verdiği pozla da çok konuşulan Danla Bilic bu kez Instagram'da dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

229
Danla Bilic alkolün etkisinden çıkınca isyan etti! Verdiği para 'pes' dedirtti - Sayfa 3

DANLA BİLİC'İN PAYLAŞIMI GÖRENLERİN AĞZINI AÇIK BIRAKTI
Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Instagram hesabının story kısmında dün gece yaptığı bir alışverişin ekran görüntüsüne yer verdi.

329
Danla Bilic alkolün etkisinden çıkınca isyan etti! Verdiği para 'pes' dedirtti - Sayfa 4

Sarhoşken, Warner Bros'un 'Looney Tunes' ile 'Merrie Melodies' çizgi film serilerinde yer alan Tweety karakterinin kostümünü satın aldığını ifade eden Danla Bilic'in bu ürüne verdiği para görenleri şaşırttı.

429