Dünya
23 Kas 2022 19:09 Son Güncelleme: 23 Kas 2022 21:41

Damadın düğün sırasında ilişki itirafı herkesi şok etti

Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen bir düğün sırasında Ian Young adlı damat, gelin ile tanışma hikayelerini anlattı. Damadın "İlk günden ilişkiye girdik" şeklinde ifadeler kullanması hem gelini hem de salondaki konukları utandırdı. Söz konusu video, dolaşıma girmesinin ardından tam 2 milyon görüntülenme aldı.

ABD'de gerçekleştirilen düğün töreninde Ian Young ve Katie adlı çift dünyaevine girdi. Düğün sırasında ABD'de bir gelenek haline gelen düğün konuşması gerçekleştirildi. Ancak eline mikrofonu alan damadın sözleri, hem gelini hem de konukları utandırdı.

TANIŞMA HİKAYELERİNİ ANLATTI
Ian Young adlı damat, Katie ile nasıl tanıştıklarının hikayesini anlattı. Bir spor kulübünde ilk kez birbirlerini gördüklerini belirten Ian Young, ilk andan itibaren birbirlerinden etkilendiklerini ve olayın çok hızlı geliştiğini dile getirdi.

İTİRAFI GELİNİ UTANDIRDI
Damat, konuşmasının devamında tanışmalarının ilk gününün akşamında neler olduğunu söyledi. Katie ile birbirlerine çok ısınmaları nedeniyle ilişkiye girdiklerini belirten damat, bu sırada hem gelinin hem de konukların başının öne eğilmesine neden oldu.