Gündem
10 Eyl 2021 18:57 Son Güncelleme: 10 Eyl 2021 19:00

Cüneyt Özdemir'den Erdoğan Bayraktar'a flaş çağrı! 'Bir dilekçeye bakar'

Gazeteci Cüneyt Özdemir, 17-25 Aralık dosyasıyla ilgili “Bağımsız bir savcı araştırsın, Yüce Divan’a gitmekten korkmak. 8 yıldır boğazımda bir düğüm var” diyen Erdoğan Bayraktar’a flaş bir çağrıda bulundu.

17-25 Aralık dosyası ile ilgili açıklamalarıyla Türkiye’nin gündemine oturan eski bakan Erdoğan Bayraktar, gazeteci Fikret Bila'ya önemli açıklamalarda bulundu. Bayraktar “Bağımsız bir savcı araştırsın, Yüce Divan’a gitmekten korkmam. 8 yıldır boğazımda bir düğüm var” ifadelerini kullandı.

 Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalında eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın açıklamalarını değerlendirdi.

  “BİR DİLEKÇEYE BAKAR”

 Eski bakana öneride bulunan Özdemir, "Üzerinden yıllar geçse de diğer bakanlar gibi unutuldu, geçti demiyorsunuz. Müthiş bir tavır. Yutkunamıyor musunuz, savcılığa vereceğiniz bir dilekçeye bakar. İçtiğiniz su da boğazınızdan geçer, yediğiniz ekmek de. Dersiniz ki kardeşim bakın ben gittim kendi hakkımda suç duyurusunda bulundum, beni araştırın dedim. Bu kadar basit aslında" diye konuştu.