Televizyon
19 Haz 2020 09:14 Son Güncelleme: 19 Haz 2020 09:25

Cüneyt Özdemir bir ilke imza attı! Kendi sordu kendi yanıtladı!

YouTube kanalından yaptığı yayınlarla gündemde olan gazeteci Cüneyt Özdemir, bu defa çok konuşulacak bir programa imza attı. Cüneyt Özdemir, kişisel YouTube kanalında kendi kendini konuk etti.

Son günlerde gazeteci ve milletvekili Ahmet Şık'la yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Cüneyt Özdemir'in eski paylaşımları sosyal medyada gündem olmuştu.

CÜNEYT ÖZDEMİR SORDU CÜNEYT ÖZDEMİR YANITLADI!
YouTube kanalında yaptığı yayınlarla dikkat çeken gazeteci Cüneyt Özdemir, izleyenlerine sürpriz yaşattı. Cüneyt Özdemir, son yayınında kendisini konuk etti.

Kamera karşısına geçen Özdemir, kendi sorduğu soruları yine kendisi yanıtladı. Özdemir kendi sorduğu soruları yine kendisi cevaplamasının ardından ortaya ilginç görüntüler çıktı. Özdemir, kendisine yöneltilen eleştirilere de bu ilginç röportajla yanıt verdi.

"CÜNEYT ÖZDEMİR ABD'YE Mİ KAÇTI?"
Cüneyt Özdemir, "Cüneyt Özdemir ABD'ye kaçtı. Türkiye'ye dönemiyor" iddialarıyla ilgili şunları söyledi:

"Ben bir yere kaçmadım. Eşimin işi nedeniyle 4,5 yıldır ABD'de yaşıyoruz. Daha önce İngiltere'de yaşamıştım. Geldik Türkiye'ye yine iç siyaset konuşup duruyoruz. Bu siyasetin içinde olmak beni rahatsız ediyor ama burası da bizim vatanımız. Şimdi tamamen döndüm"