Çukur'un final fragmanı yayınlandı! Efsane dizi, efsane final!

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un büyük finali için heyecanlı bekleyiş sürerken dört sezon boyunca akıllara kazınan sahnelerden oluşan etkileyici bir fragman yayınlandı.

Çukur'un final fragmanı yayınlandı! Efsane dizi, efsane final! - Sayfa 1

Dört sezon boyunca hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını üst sıralara yazdıran, imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatleri üzerine çeken fenomen dizi Çukur, 7 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümüyle izleyiciye veda ediyor. Dizinin büyük finaline geri sayım devam ederken Çukur'un akıllara kazınan replikleri ve unutulmaz sahnelerinden oluşan özel bir tanıtım yayınlandı.

14
Çukur'un final fragmanı yayınlandı! Efsane dizi, efsane final! - Sayfa 2

"ÇUKUR BİR ALEMİN ADIDIR"
Maceranın başlangıcında duyduğumuz, "Herkesin bir yuvası var şu hayatta, bizimki de Çukur. Burası sadece bir mahalle değil, bir alemin adıdır. Çukur'u İstanbul'da sanırlar ama bilmezler, İstanbul Çukur'dadır. Herkes bir gün mutlaka Çukur'a geri döner." sözleriyle açılan tanıtımda Çukur ile özdeşleşmiş, İdris Koçovalı'nın meşhur "Aile her şeydir!" sözü dizinin sevenlerini duygulandırıyor.

24
Çukur'un final fragmanı yayınlandı! Efsane dizi, efsane final! - Sayfa 3

Kadroda şu ana kadar yer alan usta isimlerin de görüldüğü tanıtım dört sezondur yaşananların küçük bir özetini sunarak izleyicide büyük bir heyecan yaratıyor.

34
Çukur'un final fragmanı yayınlandı! Efsane dizi, efsane final! - Sayfa 4

Çukur'un, efsane final bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de.

İŞTE FİNAL FRAGMANI...

44